Мікуліна Лідія

Мікуліна Лідія

Специалист по продаже коммерческой недвижимости
Центр Нерухомості та Консалтингу
Чернигов

Мікуліна Лідія

Специалист по продаже коммерческой недвижимости
Центр Нерухомості та Консалтингу
Чернигов
Верифицированный профиль
Platinum partner
15
Лет опыта
13
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
192
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
30499
Последний визит на сайт
вчера
Професійна допомога у придбанні, обміні, продажу, житлових та комерційних об'єктів.
Усі послуги з операцій з нерухомістю на первинному та вторинному ринку.
Юридична допомога, супровід та оформлення документації.
Супровід виведення з житлового до нежитлового фонду об'єкта нерухомості.
Проведення експертної оцінки об'єктів нерухомості: кімнат, квартир, будинків, земельних ділянок, офісів, комерції.
Допомога у придбанні та оформленні кредиту.

Продажа коммерческой недвижимости (96)

  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    35 000 $
    20 $/м²

    Центральна, 45

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    1734 м²
    4 дня назад
    Продам виробничо-складськi примiщення для вiльного використання в с.Рябцi Чернiгiвського району,поруч з м. Чернiгiв.Висота 6 метрiв,15 КВТ ,скважина,котельня на дровах,дiлянка землi площею 1 Га,площа споруд 1734м.
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    78 000 $
    371 $/м²

    Владимира Дрозда ул. (Любченко), 10

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    210 м²
    3 дня назад
    Пропонується до продажу земельна ділянка (у власності), загальною площею 10 соток, на якІй розташоване складське приміщення площею 210 м2. Територія огороджена та має два заїзди. Є зовнішнє освітлення території від двох світильників з датчиком день – ніч. Навколо складського приміщення підключені прожектори з датчиком руху. Підведена електрика 3-и фази потужністю 30 кВт, проводка зовнішня та внутрішня виконана з високоякісних негорючих матеріалів, є заземлення, є інтернет. Склад підключений до пожежної та охоронної сигналізації. Складське приміщення утеплене, по всьому периметру фундаменту підсипаний керамзит, на бетонній підлозі зроблено обезпилення спеціальним розчином, розетки розташовані...
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    590 000 $
    492 $/м²

    Озеряни, 1

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    1200 м²
    вчера
    Продам земельну дiлянку в с.Озоряни Бобровицького району Чернiгiвськiй областi 1.8 Га,будiвництво цеху , 10.348 Га для ведення товарного сiльскогосподарського виробництва, 14.0001 Га для ведення особистого селянського господарства 1200 квадратних метрiв будiвництво цеху по вирощуванню горiхiв 30 Киловат
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    45 000 $
    250 $/м²

    Образования ул., 4в

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    180 м²
    2005 год постройки
    2 дня назад
    Продається окремо стояча будівля (р-н Політеху) у спальному районі. Земельна ділянка - 0,2851 м² Будівля площею - 180,2 м² (основна - 105,5 м², допоміжна - 74,7 м²) Висота - 7м Фундамент - залізобетонні блоки, стіни - цегла, перекриття - залізобетонні плити, підлога - плитка, сходи - залізобетон, покрівля - профлист. Інженерне обладнання: водопостачання, каналізація та водовідведення, електропостачання та освітлення.
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    1 000 000 $
    216 $/м²

    Дніпровська ул., 34

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    4627 м²
    3 дня назад
    Продам комплекс виробничо складскі приміщення в Р ні Старої Подусовки , вул Дніпровська 34, Загальна площа 4627 кв.м. в т ч Адмінбудівля 364,2 кв.м Склад висота 4,37 кв.м,- 704 кв.м Склад висота 2,85 кв.м 870,3 кв.м Склад висота 4,0 кв.м, 720,7 кв.м Виробничі приміщення висота 4,56, 7,81 , 3,65 4,[телефон скрыт],8 кв.м Виробничі приміщення висота...
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    53 000 $
    411 $/м²

    Текстильщиков ул., 20

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    129 м²
    2 дня назад
    Продається приміщення по вул.Текстильників ,20 загальною площею 129 кв.м. Складається з двох об'єднаних приміщень 78 та 51 кв.м. Встановлені лічильники на гаячу та холодну воду, лічильник на опалення. Потужність електроенергії 10 Квт, є можливість збільшити ( три фази).
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    65 000 $
    250 $/м²

    Гребинки ул., 128

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    260 м²
    вчера
    Продам виробничо складське примiщення в р-ні Нова Подусовка вул Гребінки 128 площа 260 кв.м окремо стояча 1 но поверхова будiвля, 4 входи ,вода ,каналiзацiя ,електро потужностi, 75 КВТ, 2 твердотопливних котла . 10 соток земельної ділянки , телефонуйте , зробимо показ примiщення.
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    250 000 $
    556 $/м²

    Георгия Нарбута, 36

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    450 м²
    3 дня назад
    Продам складські приміщення по вул.Георгія Нарбута 36, на теріторіі е рампа,централізована вода,центральна каналізація, газ,60 кВт електроєнергіі,35 соток землі. Можлива оренда 60 грн./метр квадратний,з наміром викупу.
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    87 000 $
    483 $/м²

    Любечская ул., 40

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    180 м²
    4 дня назад
    Продам комерцiйне примiщення вул Любецька 40 А,магазин Электрики,Місцерозташування зручне та сприяє потоку клієнтів, бо знаходиться у активному центрі міста , квт энергii,центральне опалення,центральне водопостачання,зручний паркiнг для авто .Площа 180.3 м.Цiна за метр квадратний-500 долл. Це торгове приміщення має багато переваг для бізнесу в сфері роздрібної торгівлі. З його просторою площею, достатньою потужністi електроенергії та інфраструктурою Є парковка для автомобілів Крім того, з орендарями цей об'єкт може приносити стабільний додатковий дохід вам, як новому власнику. зручне та сприяє потоку клієнтів, бо знаходиться у активному центрі міста
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    35 000 $
    145 $/м²

    Циолковского ул. (Ціолковського), 39

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    241 м²
    2 дня назад
    Продам виробничо-складське приміщення площею 241.4 м² Підходить для невеликого бізнесу Деталі за телефоном.
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    3 762 000 грн
    22 000 грн/м²

    Вячеслава Черновола ул. (Войкова), 15 А

    многофункциональное помещение
    171 м²
    4 дня назад
    Продам не житлове приміщення по вул.Чорновола 15 А (Войкова) під швейне виробництво,чи тренажорний зал.Центр міста,транспортна розв*язка,цокольний єтаж,зроблен добротний ремонт,залиті поли,пофарбовани стелі,замінена проводка,зроблен санвузел,загальна площа 171м2,центральне опалення,центральне водопостачання,60 кВт єнергіі.Ціна - 22000 грн за м2.
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    55 000 $
    859 $/м²

    Волковича ул., 15

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    64 м²
    вчера
    Продам приміщення- магазин діючий вул Волковича 15 . Повністб із ремонтом, В наявності всі комунікації, центральне опалення, водопровід каналізація. металопластикові вікна з гратами. Охоронна сигналізація. Підходить для будь якого бізнесу. На даний час в оренді.
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    150 000 $
    376 $/м²

    Инструментальная ул., 24

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    399 м²
    вчера
    Продаж будівлі вільного призначення або частини в м.Чернігів.Компактна база для різного виду діяльності В наявності робочі кран-балки в кількості 3шт. Твердопаливний і електро котли, бойлер. Нерухомість на юр.особі. Ділянка 20сот в оренді у міської ради . Окремий кадастровий номер. Розміщення до 5 фур. Розгляну варіанти обміну . Можлива продаж частини. Продаж від власника. Без комісії. Перегляд в зручний час по домовленості. Можлива продаж юр. особи (за домовленністю) -боргів немає. Можлива оренда за домовленністю.
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    80 000 $
    206 $/м²

    Проспекту Миру, 243

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    389 м²
    3 дня назад
    Продам виробничо- складськi примiщення по Проспекту Миру 243 ,м. ЧЕРНІГІВ.Загальна площа 389.25 м2.централiзованне водопостачання,вигребна яма,твердотопливний котел,12 кВт,аренда земельноi дiлянки. Приміщення загальною площею близько 389.25 м2 можна використовувати під виробництво, склади, логістичний центр, СТО, в тому числі магазин - склад. Є ізольовані приміщення, гараж- майстерня, кімната під офіс, кімната для харчування робітників, роздягальня, туалет. Висота цехів 3.8 м, ворота для заїзду у бокс 3.1 м Х 2.6 м. В наявності 3 кран-балки, з них 2 - 1т., одна - 2т. Підведені комунікації - електроенергія до 12кВт ( три фази ), вода , каналізація, опалення власне твердопаливне в підсобних...
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    120 000 $
    240 $/м²

    Попова ул. (Попова), 2

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    500 м²
    4 дня назад
    Продам виробничу базу (приміщення, територію)Продам адміністративне та виробниче приміщення. Земельна ділянка 0,5655 га (50% асвалтно-бетонне покриття). Договір оренди 3%. Автономне опелення, водопостачання та водовідведення адмінбудівлі. Електроенергія 35кВт. Отримані ТУ для будівництва ангару. Продажа з юридичної особи з ПДВ
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    65 000 $
    147 $/м²

    Инструментальная ул., 24

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    442 м²
    4 дня назад
    ПРОДАЖ комерційного приміщення по вулиці Інструментальна (р-н Пивзавод) Загальна площа - 442 м². Є світло, вода, та каналізація. Стеля висотою 12 метрів Великі ворота (фури заїжджають без проблем) Територія огороджена забором Відеонагляд Ремонтна яма В середині приміщення для робітників Наявні 3 твердопаливних котла
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    155 000 $
    152 $/м²

    Попова ул. (Попова), 63

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    1021 м²
    4 дня назад
    Продам комплекс обʼєктів нерухомості по вулиці Попова 63: - Земельна ділянка у власності - 0,36 га (не оренда) - Офісні приміщення та магазин - 125 м2 - Склад 1 - 150 м2 - Склад 2 - 463 м2 - Склад 3 - 153 м2 - Гараж - 130 м2 Зручне розташування біля залізничного вокзалу, вихід до залізничної гілки з можливістю подачі вагонів.
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    135 000 $
    135 $/м²

    Щорса, 57

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    1000 м²
    4 дня назад
    Продам виробничо - складське приміщення в районі КСК вулиця Щорса , центральне водопостачання ,каналізація,60 КВТ, висота 6 метрів (підходить для вантажних авто).
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    80 000 $
    206 $/м²

    Мира просп., 243

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    389 м²
    сегодня
    Продам виробничо- складськi примiщення по Проспекту Миру 243 ,м. ЧЕРНІГІВ.Загальна площа 389.25 м2.централiзованне водопостачання,вигребна яма,твердотопливний котел,12 кВт,аренда земельноi дiлянки. Приміщення загальною площею близько 389.25 м2 можна використовувати під виробництво, склади, логістичний центр, СТО, в тому числі магазин - склад. Є ізольовані приміщення, гараж- майстерня, кімната під офіс, кімната для харчування робітників, роздягальня, туалет. Висота цехів 3.8 м, ворота для заїзду у бокс 3.1 м Х 2.6 м. В наявності 3 кран-балки, з них 2 - 1т., одна - 2т. Підведені комунікації - електроенергія до 12кВт ( три фази ), вода , каналізація, опалення власне твердопаливне в підсобни...
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    470 000 $
    586 $/м²

    Любечская ул., 56

    ВЫГОДНО БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    803 м²
    вчера
    Продаж окремо стоячої будівлі з внутрішнім двором за адресою - Любецька, 56 (дуже вдале місцерозташування)! Магазин непродовольчих товарів, виробництво, офісні приміщення - це все в одній будівлі, на одній території. Є можливість купівлі всієї будівлі або її окремих частин. Будівля побудована у 2014 році , має всі комунікації, кондиціонери та вигідне місцезнаходження. Стіни - цегла, підлога - бетон + плитка, покрівля - метал. Вся будівля утеплена 100 мм мінватою. Вікна - металопластикові. Пожежна сигналізація, охоронна сигналізація. Три поверхи (цокольний, перший, другий) загальною площею 802,5 м² та 4 окремі входи в різні частини будівлі. Цокольний поверх - 251,8 м², вільне планування,...
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    149 000 $
    594 $/м²

    Любечская ул., 56

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    251 м²
    вчера
    Продам комерцiйну нерухомiсть для вільного призначення вул.Любецька 56, загальна площа 251, 8 м.2 в т ч офісні приміщення, На данний момент використовується швейно вирообничий цех. Центральна вода центральна каналiзацiя Цiна за кв метр 590 дол США.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: