Мікуліна Лідія

Мікуліна Лідія

Спеціаліст з продажу комерційної нерухомості
Центр Нерухомості та Консалтингу
Чернігів

Мікуліна Лідія

Спеціаліст з продажу комерційної нерухомості
Центр Нерухомості та Консалтингу
Чернігів
Верифікований профіль
Platinum partner
15
Років досвіду
13
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
192
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
31854
Останній візит на сайт
сьогодні
Професійна допомога у придбанні, обміні, продажу, житлових та комерційних об'єктів.
Усі послуги з операцій з нерухомістю на первинному та вторинному ринку.
Юридична допомога, супровід та оформлення документації.
Супровід виведення з житлового до нежитлового фонду об'єкта нерухомості.
Проведення експертної оцінки об'єктів нерухомості: кімнат, квартир, будинків, земельних ділянок, офісів, комерції.
Допомога у придбанні та оформленні кредиту.

Продаж комерційної нерухомості (96)

  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    35 000 $
    20 $/м²

    Центральна, 45

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    1734 м²
    вчора
    Продам виробничо-складськi примiщення для вiльного використання в с.Рябцi Чернiгiвського району,поруч з м. Чернiгiв.Висота 6 метрiв,15 КВТ ,скважина,котельня на дровах,дiлянка землi площею 1 Га,площа споруд 1734м.
    Рієлтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    78 000 $
    371 $/м²

    Володимира Дрозда вул. (Любченка), 10

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    210 м²
    сьогодні
    Пропонується до продажу земельна ділянка (у власності), загальною площею 10 соток, на якІй розташоване складське приміщення площею 210 м2. Територія огороджена та має два заїзди. Є зовнішнє освітлення території від двох світильників з датчиком день – ніч. Навколо складського приміщення підключені прожектори з датчиком руху. Підведена електрика 3-и фази потужністю 30 кВт, проводка зовнішня та внутрішня виконана з високоякісних негорючих матеріалів, є заземлення, є інтернет. Склад підключений до пожежної та охоронної сигналізації. Складське приміщення утеплене, по всьому периметру фундаменту підсипаний керамзит, на бетонній підлозі зроблено обезпилення спеціальним розчином, розетки розташовані...
    Рієлтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    590 000 $
    492 $/м²

    Озеряни, 1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    1200 м²
    вчора
    Продам земельну дiлянку в с.Озоряни Бобровицького району Чернiгiвськiй областi 1.8 Га,будiвництво цеху , 10.348 Га для ведення товарного сiльскогосподарського виробництва, 14.0001 Га для ведення особистого селянського господарства 1200 квадратних метрiв будiвництво цеху по вирощуванню горiхiв 30 Киловат
    Рієлтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    45 000 $
    250 $/м²

    Освіти вул., 4в

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    180 м²
    2005 рік побудови
    4 дні тому
    Продається окремо стояча будівля (р-н Політеху) у спальному районі. Земельна ділянка - 0,2851 м² Будівля площею - 180,2 м² (основна - 105,5 м², допоміжна - 74,7 м²) Висота - 7м Фундамент - залізобетонні блоки, стіни - цегла, перекриття - залізобетонні плити, підлога - плитка, сходи - залізобетон, покрівля - профлист. Інженерне обладнання: водопостачання, каналізація та водовідведення, електропостачання та освітлення.
    Рієлтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    1 000 000 $
    216 $/м²

    Дніпровська вул., 34

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    4627 м²
    сьогодні
    Продам комплекс виробничо складскі приміщення в Р ні Старої Подусовки , вул Дніпровська 34, Загальна площа 4627 кв.м. в т ч Адмінбудівля 364,2 кв.м Склад висота 4,37 кв.м,- 704 кв.м Склад висота 2,85 кв.м 870,3 кв.м Склад висота 4,0 кв.м, 720,7 кв.м Виробничі приміщення висота 4,56, 7,81 , 3,65 4,[телефон приховано],8 кв.м Виробничі приміщення висо...
    Рієлтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    53 000 $
    411 $/м²

    Текстильників вул., 20

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    129 м²
    5 днів тому
    Продається приміщення по вул.Текстильників ,20 загальною площею 129 кв.м. Складається з двох об'єднаних приміщень 78 та 51 кв.м. Встановлені лічильники на гаячу та холодну воду, лічильник на опалення. Потужність електроенергії 10 Квт, є можливість збільшити ( три фази).
    Рієлтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    250 000 $
    556 $/м²

    Георгия Нарбута, 36

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    450 м²
    сьогодні
    Продам складські приміщення по вул.Георгія Нарбута 36, на теріторіі е рампа,централізована вода,центральна каналізація, газ,60 кВт електроєнергіі,35 соток землі. Можлива оренда 60 грн./метр квадратний,з наміром викупу.
    Рієлтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    87 000 $
    483 $/м²

    Любецька вул., 40

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    180 м²
    вчора
    Продам комерцiйне примiщення вул Любецька 40 А,магазин Электрики,Місцерозташування зручне та сприяє потоку клієнтів, бо знаходиться у активному центрі міста , квт энергii,центральне опалення,центральне водопостачання,зручний паркiнг для авто .Площа 180.3 м.Цiна за метр квадратний-500 долл. Це торгове приміщення має багато переваг для бізнесу в сфері роздрібної торгівлі. З його просторою площею, достатньою потужністi електроенергії та інфраструктурою Є парковка для автомобілів Крім того, з орендарями цей об'єкт може приносити стабільний додатковий дохід вам, як новому власнику. зручне та сприяє потоку клієнтів, бо знаходиться у активному центрі міста
    Рієлтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    65 000 $
    250 $/м²

    Євгена Гребінки вул., 128

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    260 м²
    4 дні тому
    Продам виробничо складське примiщення в р-ні Нова Подусовка вул Гребінки 128 площа 260 кв.м окремо стояча 1 но поверхова будiвля, 4 входи ,вода ,каналiзацiя ,електро потужностi, 75 КВТ, 2 твердотопливних котла . 10 соток земельної ділянки , телефонуйте , зробимо показ примiщення.
    Рієлтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    35 000 $
    145 $/м²

    Народного Руху вул. (Ціолковського), 39

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    241.4 м²
    4 дні тому
    Продам виробничо-складське приміщення площею 241.4 м² Підходить для невеликого бізнесу Деталі за телефоном.
    Рієлтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    3 762 000 грн
    22 000 грн/м²

    Вʼячеслава Чорновола вул. (Войкова), 15 А

    багатофункціональне приміщення
    171 м²
    вчора
    Продам не житлове приміщення по вул.Чорновола 15 А (Войкова) під швейне виробництво,чи тренажорний зал.Центр міста,транспортна розв*язка,цокольний єтаж,зроблен добротний ремонт,залиті поли,пофарбовани стелі,замінена проводка,зроблен санвузел,загальна площа 171м2,центральне опалення,центральне водопостачання,60 кВт єнергіі.Ціна - 22000 грн за м2.
    Рієлтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    80 000 $
    206 $/м²

    Проспекту Миру, 243

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    389 м²
    сьогодні
    Продам виробничо- складськi примiщення по Проспекту Миру 243 ,м. ЧЕРНІГІВ.Загальна площа 389.25 м2.централiзованне водопостачання,вигребна яма,твердотопливний котел,12 кВт,аренда земельноi дiлянки. Приміщення загальною площею близько 389.25 м2 можна використовувати під виробництво, склади, логістичний центр, СТО, в тому числі магазин - склад. Є ізольовані приміщення, гараж- майстерня, кімната під офіс, кімната для харчування робітників, роздягальня, туалет. Висота цехів 3.8 м, ворота для заїзду у бокс 3.1 м Х 2.6 м. В наявності 3 кран-балки, з них 2 - 1т., одна - 2т. Підведені комунікації - електроенергія до 12кВт ( три фази ), вода , каналізація, опалення власне твердопаливне в підсобних...
    Рієлтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    120 000 $
    240 $/м²

    Степана Бандери вул. (Попова), 2

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    500 м²
    вчора
    Продам виробничу базу (приміщення, територію)Продам адміністративне та виробниче приміщення. Земельна ділянка 0,5655 га (50% асвалтно-бетонне покриття). Договір оренди 3%. Автономне опелення, водопостачання та водовідведення адмінбудівлі. Електроенергія 35кВт. Отримані ТУ для будівництва ангару. Продажа з юридичної особи з ПДВ
    Рієлтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    65 000 $
    147 $/м²

    Інструментальна вул., 24

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    442 м²
    вчора
    ПРОДАЖ комерційного приміщення по вулиці Інструментальна (р-н Пивзавод) Загальна площа - 442 м². Є світло, вода, та каналізація. Стеля висотою 12 метрів Великі ворота (фури заїжджають без проблем) Територія огороджена забором Відеонагляд Ремонтна яма В середині приміщення для робітників Наявні 3 твердопаливних котла
    Рієлтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    155 000 $
    152 $/м²

    Степана Бандери вул. (Попова), 63

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    1021 м²
    вчора
    Продам комплекс обʼєктів нерухомості по вулиці Попова 63: - Земельна ділянка у власності - 0,36 га (не оренда) - Офісні приміщення та магазин - 125 м2 - Склад 1 - 150 м2 - Склад 2 - 463 м2 - Склад 3 - 153 м2 - Гараж - 130 м2 Зручне розташування біля залізничного вокзалу, вихід до залізничної гілки з можливістю подачі вагонів.
    Рієлтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    135 000 $
    135 $/м²

    Щорса, 57

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    1000 м²
    вчора
    Продам виробничо - складське приміщення в районі КСК вулиця Щорса , центральне водопостачання ,каналізація,60 КВТ, висота 6 метрів (підходить для вантажних авто).
    Рієлтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    55 000 $
    859 $/м²

    Волковича вул., 15

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    64 м²
    вчора
    Продам приміщення- магазин діючий вул Волковича 15 . Повністб із ремонтом, В наявності всі комунікації, центральне опалення, водопровід каналізація. металопластикові вікна з гратами. Охоронна сигналізація. Підходить для будь якого бізнесу. На даний час в оренді.
    Рієлтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    150 000 $
    376 $/м²

    Інструментальна вул., 24

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    399 м²
    4 дні тому
    Продаж будівлі вільного призначення або частини в м.Чернігів.Компактна база для різного виду діяльності В наявності робочі кран-балки в кількості 3шт. Твердопаливний і електро котли, бойлер. Нерухомість на юр.особі. Ділянка 20сот в оренді у міської ради . Окремий кадастровий номер. Розміщення до 5 фур. Розгляну варіанти обміну . Можлива продаж частини. Продаж від власника. Без комісії. Перегляд в зручний час по домовленості. Можлива продаж юр. особи (за домовленністю) -боргів немає. Можлива оренда за домовленністю.
    Рієлтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    80 000 $
    206 $/м²

    Миру просп., 243

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    389 м²
    сьогодні
    Продам виробничо- складськi примiщення по Проспекту Миру 243 ,м. ЧЕРНІГІВ.Загальна площа 389.25 м2.централiзованне водопостачання,вигребна яма,твердотопливний котел,12 кВт,аренда земельноi дiлянки. Приміщення загальною площею близько 389.25 м2 можна використовувати під виробництво, склади, логістичний центр, СТО, в тому числі магазин - склад. Є ізольовані приміщення, гараж- майстерня, кімната під офіс, кімната для харчування робітників, роздягальня, туалет. Висота цехів 3.8 м, ворота для заїзду у бокс 3.1 м Х 2.6 м. В наявності 3 кран-балки, з них 2 - 1т., одна - 2т. Підведені комунікації - електроенергія до 12кВт ( три фази ), вода , каналізація, опалення власне твердопаливне в підсобни...
    Рієлтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    470 000 $
    586 $/м²

    Любецька вул., 56

    ВИГІДНО БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    803 м²
    вчора
    Продаж окремо стоячої будівлі з внутрішнім двором за адресою - Любецька, 56 (дуже вдале місцерозташування)! Магазин непродовольчих товарів, виробництво, офісні приміщення - це все в одній будівлі, на одній території. Є можливість купівлі всієї будівлі або її окремих частин. Будівля побудована у 2014 році , має всі комунікації, кондиціонери та вигідне місцезнаходження. Стіни - цегла, підлога - бетон + плитка, покрівля - метал. Вся будівля утеплена 100 мм мінватою. Вікна - металопластикові. Пожежна сигналізація, охоронна сигналізація. Три поверхи (цокольний, перший, другий) загальною площею 802,5 м² та 4 окремі входи в різні частини будівлі. Цокольний поверх - 251,8 м², вільне планування,...
    Рієлтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    149 000 $
    594 $/м²

    Любецька вул., 56

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    251 м²
    4 дні тому
    Продам комерцiйну нерухомiсть для вільного призначення вул.Любецька 56, загальна площа 251, 8 м.2 в т ч офісні приміщення, На данний момент використовується швейно вирообничий цех. Центральна вода центральна каналiзацiя Цiна за кв метр 590 дол США.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: