Мікуліна Лідія

Мікуліна Лідія

Специалист по продаже коммерческой недвижимости
Центр Нерухомості та Консалтингу
Чернигов

Мікуліна Лідія

Специалист по продаже коммерческой недвижимости
Центр Нерухомості та Консалтингу
Чернигов
Верифицированный профиль
Platinum partner
15
Лет опыта
13
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
192
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
30938
Последний визит на сайт
вчера
Професійна допомога у придбанні, обміні, продажу, житлових та комерційних об'єктів.
Усі послуги з операцій з нерухомістю на первинному та вторинному ринку.
Юридична допомога, супровід та оформлення документації.
Супровід виведення з житлового до нежитлового фонду об'єкта нерухомості.
Проведення експертної оцінки об'єктів нерухомості: кімнат, квартир, будинків, земельних ділянок, офісів, комерції.
Допомога у придбанні та оформленні кредиту.

Продажа квартир (75)

  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    97 000 $
    1 265 $/м²

    Казацкая ул. (50 лет ВЛКСМ), 9а

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК ул. Казацкая, 15а
    2 комнаты
    77 / 34 / 27 м²
    этаж 8 из 10
    6 дней назад
    Продажа квартири , за адресою Козацька 9а , 8 поверх. Монолітно-каркасний будинок Квартира оздоблена : Видео фіксацією ( на поверсі ) Сучасні вхідні двері з 3 замками (mottura) Стіни : шпаклівка, склохолст , фарба . Підлога : ламінат 32 класу kaindl - Австрія Сантехніка : ванна , душова стіна 3в1 , змішувач , умивальник - Ravak,унітаз(Roca, безобідковий, підвісний) електрична сушка для рушників . Електричні підігріви підлоги Wärme з терморегуляторами ( Німеччина ) Розводка електрики на 46 автоматів ( кожна розетка на окремому автоматі ) Стеля : шумоізоляція , натяжна . Міжкімнатні двері ( щитові «папа Карло» , ручка Ilavio ( Греція) Плитка : керамограніт ( Іспанія , Індія ),кондiцион...
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    2 300 000 грн
    32 904 грн/м²

    Лесная ул., 42-В

    БЕЗ КОМИССИИ
    2 комнаты
    70 / 33 / 11 м²
    этаж 6 из 10
    6 дней назад
    Продаж 2х кімнатної квартири у мальовничому куточку міста. Поруч сосновний ліс, парк "Ялівщина" та річка Стрижень. Свіже та чисте повітря, тихе та спокійне місце від міського життя та рутини. ! Це вже привід звернути увагу на пропозицію від ВЛАСНИКА ! Квартира розташована на 6 поверсі 10ти поверхового цегляного будинку, з залізобетонним перекриттям! Площа житла сягає - 69,9 м², висота - 2,7 м². 1 кімната - 16,2 м². 2 кімната - 17 м². кухня - 11,4 м². коридор - 15 м². вбиральня - 1,9 м² і ванна кімната - 3,7 м². Опалення - індивідуальне газове (двухконтурний газовий котел) Водопостачання, світло - центральне. Квартира після будівельників (вирівняні стіни, підлога) Будинок 2023 будівництв...
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    110 000 $
    1 692 $/м²

    Зелёная ул., 8

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ Ковалёвка
    2 комнаты
    65 / 27 / 18 м²
    этаж 1 из 10
    сегодня
    Продам 2 кiмнатну квартиру в новому будинку (2021 року) з ремонтом,частково з меблями та технiкою,iндiвидуальне газове опалення.Центр,поруч ринок,супермаркети,аптеки ,мегацентр.
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    37 300 $
    724 $/м²

    Лесная ул., 42-В

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ єОселя ЖК Лесной
    1 комната
    52 / 20 / 13 м²
    этаж 2 из 10
    сегодня
    ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ! ЗДАЧА в ЕКСПЛУАТАЦІЮ ЛЮТИЙ_БЕРЕЗЕНЬ 2024 НОВОБУДОВА ЖК "ЛІСОВИЙ" пропонує продаж квартири на 2 поверсі 10ти поверхового цегляного будинку Квартира площею 51,5м² має простору кімнату - 20м² та кухню - 13,2м². Ремонту немає, звичайне оздоблення будівельниками після будівництва: стяжка, шпаклювання стін. Встановлений газовий котел (Protherm Jaguar 24), мідь/нержавійка, потужністю 24кВт, двоконтурний, управління електронне, виробник Словаччина; і радіатор сталевий Rens 22 тип, Д*В - 500х500 мм, теплова потужність - 560 Вт, тип панельний, виробник Україна. Встановлений лічильник на газ, виведені труби для підключення води, встановлені розетки та вимикачі світла. Є ІНШІ...
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    75 000 $
    1 084 $/м²

    Ивана Богуна ул. (Богунського), 38

    БЕЗ КОМИССИИ Центр
    3 комнаты
    69 / 40 / 9 м²
    этаж 8 из 9
    6 дней назад
    Продам 3-кімнатну квартиру по вул. Івана Богуна ("Китайська стіна") в чудовому стані. Квартира в цегляному будинку, утеплена ззовні, з хорошим ремонтом. У спальні тепла підлога. Балкон і лоджія засклені. Встановлений бойлер. Не гайте часу на пошуки--придбайте цю квартиру і відразу заїжджайте, не гаючи часу на облаштування та ремонт, тут вам завжди буде тепло й затишно
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    65 000 $
    1 000 $/м²

    Всехсвятская ул. (50 лет СССР), 6

    БЕЗ КОМИССИИ Левка Лукьяненко
    3 комнаты
    65 / 42 / 9 м²
    этаж 6 из 9
    2 дня назад
    Продам 3 кiмнатну квартиру по вул. Всіхсвятська вул. (50 років СРСР) 6/9- ти панельного будинку, простора та затишна квартира з ремонтом та мебелью, площа 65м,, житлова 42м. ,Кiмнати 16.9м./8.6м./11.3м. Велика встроена кухня - 9м., лічільникі на все , лоджия , балкон , метало пластиковi вiкна , меблі , пральна машина, бойлер.Зручна локація, в пішій доступності, є все для комфортного проживання. Поруч iнфраструктура: Квартал маркет, АТБ маркет, Аптека , садок , школа , зручна транспортна розв*язка. Підходить під програми Е- відновлення,Е- оселя Боргів по квартирі немає, документи всі в нормі. За всіма додатковими запитаннями звоніть за телефоном або пишіть на пошту запитання.Зробимо пока...
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    29 000 $
    924 $/м²

    Казацкая ул. (50 лет ВЛКСМ), 3а

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Рынок "На боевой"
    1 комната
    31 / 14 / 10 м²
    этаж 1 из 5
    2 дня назад
    Продам 1 - но кімнатну квартиру по вул.Козацька 3 -а .Затишна та тепла квартира ,загальна площа 31.4м,житлова 14.4м.,кухня 9.7м. Встроена кухня,газова плита,бойлер,сан вузел,душова кабіна,метало пластикові вікна,ліжко,тв. Розглянемо по програмі Е-відновлення
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    55 000 $
    861 $/м²

    Мира просп., 263

    БЕЗ КОМИССИИ ЗАЗ
    2 комнаты
    64 / 31 / 10 м²
    этаж 1 из 10
    2 дня назад
    Продам 2 кімнатну квартиру по Проспекту Миру 263. Гарна,охайна та тепла квартира ,цегляний будинок,загальною площею 63.9 кв.м. житлова 30.8 м. кімнати 16м.,та 14.8м. Кухня 10 м. Лічильники на тепло,панорамні вікна. Поруч розвинена інфраструктура,маркети,аптека,школа,садок.
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    76 000 $
    1 310 $/м²

    Победы просп., 93

    БЕЗ КОМИССИИ Центр
    3 комнаты
    58 / 34 / 23 м²
    этаж 2 из 5
    2 дня назад
    Продам 3- х кімнатну квартиру в самому центрі м. Чернігова по проспекту Перемоги 93 . Квартира загальною площею 58 м3, розташована на 2-му поверсі 5 поверхового цегляного будинку. У квартирі було проведено узаконене перепланування - кухня-студія- 23,8 м2, 2 окремі спальні кімнати по 11,7 м2 , в одній із спален відокремлене місце під кабінет , комора , санвузол сполучений з ванною, балкон. В квартирі якісний ремонт , газова колонка , газова плита , всі меблі та побутова техніка залишають, світло не вимикають. Квартира тепла і доглянута . Перегляд можливий за попередньою домовленістю . Розглянемо під програми Е- відновлення,та Е-оселя.
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    125 000 $
    1 145 $/м²

    Зелёная ул., 10/3

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ Ковалёвка ЖК Green House
    3 комнаты
    109 / 82 / 20 м²
    этаж 10 из 10
    сегодня
    Продам 3-х кімнатну затишну квартиру в центрі міста. Квартира розміщена всередині дома з чудовим оглядом з вікон на місто на 2 сторони на 10 поверсі, зверху утеплений технічний поверх. Площа квартири 109,2 кв.м Автономне індивідуальне опалення. Витрата на комунальні щомісячні платежі економна. Дім побудований одним з найкращіх забудовників, цегла , утеплення мінвата. Зручна планіровка. Додається підвал , окреме приміщення підсобне, великий закритий тамбур на 3 квартири Дім під круглосуточною охороною, вїзд через шлагбаум ,закрита прибудинкова територія, камери відеоспостереження, ОСББ. Біля дому є місце стоянка для власного авто під охороною . Меблі з технікою залишаються новим власникам. Вс...
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    37 300 $
    724 $/м²

    Лесная ул., 42-В

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ єОселя ЖК Лесной
    1 комната
    52 / 20 / 13 м²
    этаж 2 из 10
    сегодня
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    83 000 $
    856 $/м²

    Мира просп., 263

    БЕЗ КОМИССИИ ЗАЗ
    3 комнаты
    97 / 65 / 18 м²
    этаж 1 из 10
    сегодня
    Продам 3 ех кiмнатну квартиру по вул. Проспект Миру 263. 1/10 кірпичного дома .Площа 130 м. за рахунок прибудованного балкона та терасси, 2 пiдвала та лiчильник тепла на квартиру. Працюємо під програми НА Є ОСЕЛЮ , НА Є ВІДНОВЛЕННЯ.
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    43 500 $
    749 $/м²

    Красносельского ул., 85

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Масаны
    2 комнаты
    58 / 31 / 9 м²
    этаж 6 из 6
    2 дня назад
    Продам 2х комнатную квартиру с удобной планировкой район Масаны, возле поликлиники, по улице Красносельского 85, 6/6 кирпич, автономное отопление, счетчики на все, 58,1 м2 общая площадь, кухня 8.3м2, вся инфраструктура(детский сад, школа, супермаркеты, поликлиника, рынок) в шаговой доступности. Дом сдан в 2013 году, состояние- под поклейку обоев (чистовая стяжка). Подъезд аккуратный, чистый, соседи все культурные люди, территория возле дома ухоженная, мусорные баки стоят на закрытой территории возле дома- там тоже чистота и порядок. Документи готовы к продаже. Подходит под программы Е-оселя,та Е-відновлення.
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    60 000 $
    857 $/м²

    Красносельского ул., (Будинок 2)

    2 комнаты
    70 / 48 / 21 м²
    этаж 7 из 10
    сегодня
    Продаж 2 кімнатної квартири .Повноцінна, з роздільними кімнатами та великою кухнею. Цегляний утеплений будинок. Квартира з двома балконами. Дуже розвинена інфраструктура, все поруч. Ідеальний варіант для життя або під аренду. Інфраструктура: Інфраструктура (до 500 метрів): Відділення банку, банкомат, Аптека, Магазин, кіоск, Супермаркет, ТРЦ, Зупинка транспорту, Лікарня, поліклініка, Дитячий садок, Ринок, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Відділення пошти, Ресторан, кафе, Школа
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    51 000 $
    708 $/м²

    Багряного ул., 39

    2 комнаты
    72 / 41 / 17 м²
    этаж 2 из 11
    сегодня
    Простора 2х кімнатна квартира, по переуступці ЖК Олександрівський 8 ( секція біля дитячого майданчика). Квартира з двостороннім плануванням в тихому та затишному районі міста. Зручний другий поверх, що актуально в наш час. Простора кухня 17 кв м, 2 спальні, лоджія, роздільний санвузол та великий коридор, також автономне опалення. Введення в експлуатацію орієнтовно 1й кв 2026 року. Поряд гіпермаркет Епіцентр, парк відпочинку, в пішій доступності садочки ( в т.ч. приватний), школи, ТРЦ Голівуд.
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    90 000 $
    1 175 $/м²

    Ивана Мазепы ул. (Щорса), 20

    3 комнаты
    77 / 48 / 27 м²
    этаж 5 из 9
    сегодня
    Продам 3 кiмнатну квартиру з евроремонтом по вул. Мазепи(Щорса),зроблена перепланiровка,3 спальнi,кухня,вiтальня,велика лоджия з панорамними вiкнами.Новi металло-пластиковi вiкна,замiнена проводка,нова сантехнiка,радiатори,сучасна кухня з вбудованною технiкою.Кiмнати не прохiднi.
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    80 000 $
    1 044 $/м²

    Ивана Мазепы ул. (Щорса), 20

    3 комнаты
    77 / 48 / 27 м²
    этаж 5 из 9
    сегодня
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    90 000 $
    692 $/м²

    Мира просп., 263

    БЕЗ КОМИССИИ Центр
    4 комнаты
    130 / 97 / 18 м²
    этаж 1 из 10
    сегодня
    Продам 4 кiмнатну квартиру по вул. Проспект Миру 263.Площа 130 м. за рахунок прибудованного балкона та терасси,2 пiдвала та лiчильник тепла на квартиру.
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    1 539 000 грн
    28 500 грн/м²

    Лесная ул., 42-В

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя ЖК Лесной
    1 комната
    54 / 22 / 15 м²
    этаж 4 из 10
    2022 год постройки
    сегодня
    ПРОДАЖ однокімнатної квартири в новому та сучасному ЖК "ЛІСОВИЙ"! Простора квартира з вільним плануванням площею в 54 м²! Квартира розташована на 4 поверсі, також є пропозиція на 2,5,6,7 та 8 поверхах! (права і ліва сторона будинку (зеркальні квартири) ) Зроблено чорнові роботи (від будівельників) Встановлено газовий котел, наявний лічильник на газ. Засклений балкон БУДИНОК ЗДАНИЙ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ та ГОТОВИЙ ДО ПРОДАЖУ, УСІ ДОКУМЕНТИ НАЯВНІ, АДРЕСУ ТА ПОШТОВИЙ ІНДЕКС ПРИСВОЄНО! Можливе розтермінування від забудовника, "єОселя" (3% та 7%) або придбання за готівку! ЦІНА: 28500 грн/м²
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    80 000 $
    976 $/м²

    Королёва ул., 12-Б

    БЕЗ КОМИССИИ Александровка
    3 комнаты
    82 / 68 / 12 м²
    этаж 1 из 5
    сегодня
    Продам 3 к.квартиру по вул.Корольова 12 Б. з ремонтом,автономним опаленням,пiдiгрiв пiдлоги на кухнi та в сан. вузлi,охоронна сигналiзацiя.
    Риелтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    75 000 $
    987 $/м²

    Киевская ул., (Будинок)

    2 комнаты
    76 / 31 / 16 м²
    этаж 5 из 16
    2025 год постройки
    вчера
    Продам від хазяїна 2-кімнатну квартиру загальною площею 76 кв.м на 5 поверсі 16-поверхової новобудови з видом на ЦУМ. Будинок введений в експлуатацію в 2025 р. Світло, вода, в будинку ліфт працює.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: