Мікуліна Лідія

Мікуліна Лідія

Спеціаліст з продажу комерційної нерухомості
Центр Нерухомості та Консалтингу
Чернігів

Мікуліна Лідія

Спеціаліст з продажу комерційної нерухомості
Центр Нерухомості та Консалтингу
Чернігів
Верифікований профіль
Platinum partner
15
Років досвіду
13
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
192
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
31377
Останній візит на сайт
сьогодні
Професійна допомога у придбанні, обміні, продажу, житлових та комерційних об'єктів.
Усі послуги з операцій з нерухомістю на первинному та вторинному ринку.
Юридична допомога, супровід та оформлення документації.
Супровід виведення з житлового до нежитлового фонду об'єкта нерухомості.
Проведення експертної оцінки об'єктів нерухомості: кімнат, квартир, будинків, земельних ділянок, офісів, комерції.
Допомога у придбанні та оформленні кредиту.

Оренда комерційної нерухомості (3)

  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    144 000 грн/міс
    45 грн/м²

    Івана Мазепи вул. (Щорса), 59

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    3200 м²
    сьогодні
    Оренда приміщення вільного призначення у промисловій зоні (вулиця Івана Мазепи, 59) Перша лінія від дороги Стан - нормальний, нічого ніде не протікає ні підтікає, сухо і чисто До приміщення (якщо потрібно) орендар надасть офісні кабінети (в одній будівлі) Висота стелі - 16 метрів Загальна площа - 3200 м² (можна розділити на 2000 м² і 1200 м²) Є кран-балка (вантажопідйомність 40т) Також можлива окрема оренда офісів (100 м²). Є свій вхід/вихід. Ціна: 35 грн/м², якщо довготривала оренда - то можемо розглянути і дешевше ціну за м²
    Рієлтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    4 500 грн/міс
    38 грн/м²

    Циолковського, 39

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    120 м²
    2 дні тому
    Сдам в оренду склад вiльного призначення 120 м. висота 3.80
    Рієлтор
  • Центр Нерухомості та  Консалтингу
    12 000 грн/міс
    71 грн/м²

    Народного Руху вул. (Ціолковського), 39

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    170 м²
    2 дні тому
    Здам в оренду виробничо складське приміщення в районі Шерстянки по вул. Ціолковского за "Стекло+". Хороший під'їзд для вантажної машини. На території є відеоспостереження. Є місця для власного транспорту.Загальна площа-170 м., Висота стелі 3.30 м.,Заізд ворота висотою -3.50 м. Теріторія огорожена парканом.Для заїзду на територію ворота на дистанційному пульту.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.